Енергія Гуарани
Очі богів: таку назву має насіння гуарани. Назва, яка описує не лише форму, але також і велику силу.

Що ж таке Гуарана?

Гуарана росте в тропічних лісах Амазонки і може досягати 13 метрів у висоту, однак при вирощуванні її висота значно нижче і досягає 3 метрів. Про її походження ходять легенди: хоча історія змінюється в залежності від оповідача, єдина спільна риса стосується очей.

Форма насіння гуарани, по суті, дуже нагадує очі: по цій причині говорять про закоханих індіанців, про дітей, воскреслих з рослиною, і про спокійні конфлікти.
Сила рослини, на відміну від її походження, підтверджується всіма традиціями однаково: в стародавні часи гуарана використовувалася як еліксир життя, а сьогодні це відмінний антидепресант і стимулятор. Також для Філіпа Мартіна.

Переваги:

Гуарана містить в собі 7% ресину, 5,5% амідів, 0,6% сапоніни, а також сліди кислот гуаніну та аденіну, кальцію, магнію, калію, натрію і вітамін B1.

У насінні гуарани міститься кристалічна речовина, яка має назву гуаранін. Вона дуже схоже по своїх властивостях з кофеїном і тініном, що міститься в чаї, а також з іншими складовими какао і коли.

Подібно до кофеїну, гуаранін довгий час вважався відмінним антидепресантом. Отриманий з насіння гуарани, гуаранін має безліч переваг: сприяючи вивільненню адреналіну, норадреналіну і катехоламінів, речовина збільшує функції організму, стимулюючи метаболізм і насичення крові киснем. У волоссі він оживляє цибулини і регулює вироблення шкірного сала: перевага, яка допрацьована Філіпом Мартіном.
Продукція
Philip Martin's збирає основні природні інгредієнти, а потім додає їх в склад, який, також з огляду на екологічну хімію, забезпечує дуже високу ефективність. Гуарана - один з основних інгредієнтів продуктів:

Знайомтеся з прекрасним представником — Canapa Wash.
Шампунь для зняття стресу.

Ароматерапевтичний догляд, повертає бадьорість і м'якість. Шампунь з екстрактом конопель стимулює зростання і реструктуризацію волосся, оживляє волосся за допомогою екстракту гуарани і бореться з вільними радикалами за допомогою екстракту червоної лози.Обирайте продукти Philip Martin's і насолоджуйтеся тим, що бачите в дзеркалі!

Наш партнёр: Philip Martin's Ukraine
Эксклюзивный дистрибьютор
Philip Martin's в Украине
ООО «Кабин Украина»

Web: philip-martins.com.ua
Тел: +38 044 594 35 70
E-mail: shop@philip-martins.com.ua