ОЛІЯ ЖОЖОБА: В ЧОМУ ЇЇ ОСОБЛИВІСТЬ?
Про олію жожоба весь світ дізнався тільки в XVIII столітті. Її активно використовували північноамериканські індіанці. Американці подивились на це й собі вирішили спробувати. А потім зростання популярності олії жожоба було складно стримати. І все через неймовірні властивості цього нереального продукту. В чому ж особливість?

По-перше, олія жожоба — не зовсім олія. Так-так. На молекулярному рівні олія жожоба — не олія, а віск. Хоча вона дійсно може вбиратися у вашу шкіру, а не лише залишатися на її поверхні. Воскова природа допомагає олії жожоба створювати заспокійливий захисний шар на шкірі. І саме тому, на відміну від інших ефірних олій, вона взагалі не подразнює шкіру, тож алергічна реакція трапляється дуже рідко.

Видобувають цю диво-олію методом холодного пресування з плодів вічнозеленого чагарнику Simmondsia chinensis, що росте в південних широтах. Колір олії золотистий, від зберігання в холодильнику вона стає густою, а за кімнатної температури набуває рідкого вигляду.

Тримайте ще кілька важливих секретів про олію жожоба. Якісна олія продається в невеликих флаконах із темного скла! У холодному кліматі жожоба не росте, тому звертайте увагу на країну-виробника, зазначену на упаковці.

Чим же така корисна олія жожоба?
Олія жожоба — це напрочуд корисний інгредієнт, який широко застосовує Philip Martin's. Вона насичує надзвичайно корисними елементами і волосся, і шкіру, адже за складом олія жожоба майже прирівнюється до шкірного сала.

До складу олії жожоба входять: вітамін Е — потужний антиоксидант, що запобігає старінню і в'яненню шкіри; колаген – як незамінна структурна складова епідермісу, без якої важко уявити собі красиву та здорову шкіру; амінокислоти, що також відповідають за пружність шкіри; кераміди, що є стійкими до окислення компонентами. Завдяки цьому олія жожоба в міксі з іншими базовими оліями надовго зберігає свої властивості.

Догляд у деталях: шкіра.
Олія жожоба відома своїм протизапальним ефектом для проблемної шкіри. Гелі, лосьйони та креми з нею нормалізують обмін речовин, нейтралізують отрути і токсини в шкірі, перешкоджаючи утворенню нових запалень.

Суха шкіра буде особливо вдячна за використання олії жожоба. Вона швидко зволожить її, а вітамін Е, колаген й амінокислоти дадуть потужний заряд молодості. Приготувавши крем для повік із додаванням краплі олії, ви швидко позбудетеся гусячих лапок і повернете тонус шкірі навколо очей.

Більше того, це чудовий засіб для зняття макіяжу з очей та обличчя, а ще – неймовірний засіб для зволоження, для масажу обличчя та тіла.


Як олія жожоба впливає на волосся?
Усього кілька крапель повернуть волоссю живий блиск і відновлять його пошкоджену структуру. Особливо в холодну пору року олія жожоба полегшує розчісування, знімає з волосся статичну електрику та забезпечує додаткове зволоження. До того ж за допомогою олії воно довше зберігає свій колір.

Важлива особливість олії жожоба полягає в тому, що вона легко вбирається, що допомагає негайно проникнути в сальні фолікули. Таким чином ефективно запобігає втраті вологи зі шкіри голови та забезпечує нереальне пом'якшення по всій довжині волосся.

Обирайте Jojoba Pure Oil на сайті Philip Martin's і переконайтеся в її чарівних властивостях на власному досвіді!

Наш партнёр: Philip Martin's Ukraine
Эксклюзивный дистрибьютор
Philip Martin's в Украине
ООО «Кабин Украина»

Web: philip-martins.com.ua
Тел: +38 044 594 35 70
E-mail: shop@philip-martins.com.ua