ФІЛОСОФІЯ ТА ПРИРОДНІСТЬ — ЦІННІСТЬ PHILIP MARTIN'S УСЮДИ
Наш прекрасний внутрішній світ треба підкреслювати доглядом за нашою не менш прекрасною зовнішністю. Робити це вкрай необхідно за допомогою якісних продуктів. У Philip Martin's це абсолютно органічні біосумісні продукти, що поєднують кращі передові дослідження і нетоксичні компоненти. Бренд застосовує найкращі ноу-хау і технології для успішного виробництва міжнародного рівня, популярного в усьому світі!

Так, наприклад, в Іспанії, в гамірливому містечку Віго на вулиці Фаустіно Альварес, 1, розташований салон краси CCont, що належить Авеліно та Беа Пересам. Вони — іспанські дистриб'ютори Philip Martin's. Перукар і косметолог. І вони оцінюють бренд і продукти кожен зі свого боку. Ми підготували інтерв'ю, в якому вони пояснюють причини свого вибору і те, як вони використовують продукцію Philip Martin's.

Які переваги Philip Martin's ви виділяєте для себе?

Якість, імідж, комерційна пропозиція, видимість і сила у своїй ринковій ніші.

Як ви дізналися про бренд?

Ми шукали компанію, що створила продукцію з високою концентрацією природних компонентів і малою кількістю хімічних інгредієнтів. І в один прекрасний час ми дізналися про Philip Martin's. Згодом знайшли його в деяких журналах і вирішили зв'язатися з представниками Philip Martin's для зустрічі.

Які товари Philip Martin's вам сподобались одразу?

Нас моментально вразили засоби для догляду за шкірою голови й тіла. Потім полюбили лінію для фарбування волосся. І нарешті – освітлювальні пудри.

Чи є якийсь продукт Philip Martin's, що вам особливо подобається?

Їх багато, насправді більшість. Однак ми можемо виділити Scalp Benefit і сказати, що саме він є нашим улюбленим засобом. Адже його неймовірна продуктивність, здатність зволожувати та вирішувати проблеми шкіри голови — виняткова.

Ви відчуваєте відмінність бренду «мade of Italy» серед інших?

Так, безумовно. «Made of Italy» означає беззаперечну якість: італійці завжди створювали якісні бренди та продукцію.

Які засоби найпопулярніші серед ваших клієнтів і чому?

Переважно це фарби для волосся, освітлювальні пудри та всі лінії догляду за волоссям і шкірою. Клієнти цінують результати і текстури, які отримують одночасно від усіх продуктів Philip Martin's.

Який продукт Philip Martin's ви завжди носите з собою?

Зараз це – Hygiene Spray. Для нас це очищувальний засіб номер один. І не тільки для шкіри голови.

Чи можете ви розкрити професійну таємницю?

Так, звісно. Але лише одну! Хеннокислий крем, доданий до кольорів Color Split, забезпечує ущільнення кутикули волосся та довше зберігає колір, блиск, інтенсивність, а також мінімізує прояви старіння.

Спробуйте будь-який продукт Philip Martin's – і ви не зможете користуватися жодним іншим брендом. Але це і не потрібно. Philip Martin's доглядає за тілом і волоссям так, як жоден інший. Повірте нашому слову професіоналів.


Наш партнёр: Philip Martin's Ukraine
Эксклюзивный дистрибьютор
Philip Martin's в Украине
ООО «Кабин Украина»

Web: philip-martins.com.ua
Тел: +38 044 594 35 70
E-mail: shop@philip-martins.com.ua