Відновлююча сила Клена

Червоним, зеленим або жовтим кольором клен є однією з найпоширеніших рослин у Північній Америці, а також у Європі та Азії. Захоплююча рослина, яка покриває сади та парки кольором і може досягати 15 метрів у висоту. Його внутрішня частина дуже дорогоцінна: цукристий сік - це тріумф активних інгредієнтів, які Philip Martin's використовує у багатьох продуктах.


Переваги:

Завдяки молекулам антиоксидантів, простим цукрам, численним вітамінам групи В та мінеральним солям (кальцій, магній, залізо та калій) екстракт клена є чудовим енергетиком, який бореться із вільними радикалами та забезпечує цінними поживними речовинами для шкіри та волосся. Philip Martin's додає його як у догляді за волоссям, так і у догляді за шкірою..

Засоби по догляду за волоссям:

Основний для лікування ламких і пошкоджених волосся, які потребують сили та енергії, Maple додає Philip Martin's в межах:

Засоби по догляду за волоссям
Основний для лікування ламких і пошкоджених волосся, які потребують сили та енергії, Maple додає Philip Martin's в межах:

Знайомтеся з прекрасним представником — Maple Wash.
Зволожуючий шампунь.

Суміш глибоко зволожуючих інгредієнтів допомагає надати волоссю еластичність і керованість, роблячи його м'яким і шовковистим. Шампунь містить поверхнево-активні речовини рослинного походження та має зволожуючу дію для сухого та кучерявого волосся.

Дізнатися більше →


Maple Rince

Зволожуюча маска для сухого, пошкодженного та фарбованного волосся

Зволоження кленового соку, активізація органічним женьшенем та детоксикаційна дія органічного алоє барбаденсіс поєднуються у зволожуючій масці для сухого та кучерявого волосся. Завдяки високій концентрації зволожуючих та живильних активних інгредієнтів, воно залишає волосся шовковистим, м'яким та блискучим.

Дізнатися більше →


Засоби по догляду за шкірою
Зволожуючий еліксир для сухої шкіри тіла Maple Body Shower

Кленовий гель для душу та тіла

Ніжне очищення, яке надає оксамитові відчуття. Гель для душу, розроблений для очищення шкіри, не змінюючи її фізіологічного балансу: робить шкіру оксамитовою та ароматною.

Дізнатися більше →


Maple Body Lotion

Лосьйон кленовий для тіла

Тріумф м'якості крему для тіла з сильною зволожуючою дією. Масло ши, органічне масло жожоба, органічний екстракт алое та кленовий сік роблять шкіру оксамитовою та м'якою, одночасно наповнюючи ароматом.

Дізнатися більше →Обирайте продукти Philip Martin's і насолоджуйтеся тим, що бачите в дзеркалі!

Наш партнёр: Philip Martin's Ukraine
Эксклюзивный дистрибьютор
Philip Martin's в Украине
ООО «Кабин Украина»

Web: philip-martins.com.ua
Тел: +38 044 594 35 70
E-mail: shop@philip-martins.com.ua