Вільні радикали: хто це такі та чому вони бояться вітаміну Е?
Звідусіль у рекламі косметичних продуктів чути, що вони допомагають боротися з вільними радикалами та зупиняють старіння. Однак що ж таке вільні радикали та як саме боротьба з ними зупиняє процеси старіння — не розповідають. Philip Martin's зробить це для вас.

Почнімо з самого початку. Хто ж такі «вільні радикали»?

Якщо спростити, то вільні радикали утворюються в результаті взаємодії молекул кисню з іншими молекулами. А потім вони атакують клітини, білки і ДНК нашого організму, що призводить до старіння шкіри, втрати еластичності і тьмяного кольору обличчя.

Організм, безумовно, бореться з вільними радикалами, усуваючи повністю або сповільнюючи ланцюгову реакцію за допомогою антиоксидантів. Але з усіма вільними радикалами він впоратися не може, тому з часом вони починають завдавати дедалі більшої шкоди організму.Вихід є — вітамін Е!
Це один із найпотужніших антиоксидантів у боротьбі з вільними радикалами. Він належить до жиророзчинних вітамінів і потрібен для забезпечення нормальної структури та функціонування оболонок клітин, які саме і складаються з жирів, що можуть «псуватися». Точніше, окислюватися під дією надмірної кількості вільних радикалів.

Вітамін Е входить до складу багатьох кремів Philip Martin's, оскільки уповільнює клітинне старіння, має протизапальну дію та бореться з вуграми й екземами. До того ж ефективно розщеплює рубці. Креми Philip Martin's сприяють поліпшенню еластичності та зволоження шкіри, що посилює природний захист дерми.

Знайомтеся з першим прекрасним представником — Only You. Це надзвичайний крем для тіла з ефектом засмаги. Він збагачений вітаміном Е і гіалуроновою кислотою, що завдяки своїй зволожувальній дії робить шкіру тіла шовковистою.

За короткий час шкіра стає золотистою, зволоженою та сяючою. А що найголовніше — захищеною від дії вільних радикалів.

Ще один продукт, насичений вітаміном Е, — Jojoba Oil.
Чиста олія жожоба з ефіром апельсину та вітаміном Е чудово підходить для зняття макіяжу з очей завдяки своїм численним еластичним властивостям, що водночас стимулюють циркуляцію. Більше того, її можна застосовувати як основний догляд для волосся. Адже вона захищає його від агресивного довкілля та допомагає залишитися сяючим і здоровим!
І третій продукт Philip Martin's у списку «маст хев» для боротьби з вільними радикалами — Olive Extract.
Це фантастична сироватка з унікальними характеристиками, що зволожує та реконструює шкіру завдяки властивостям природного шкірного сала. Її пом'якшувальна та живильна дія сприяє запобіганню зморшок і сухості шкіри.

Як ви вже самі переконалися, з правильним доглядом вільні радикали не такі страшні звірі, якими їх іноді малюють. Тому без паніки!

Обирайте продукти Philip Martin's і насолоджуйтеся тим, що бачите в дзеркалі!

Наш партнёр: Philip Martin's Ukraine
Эксклюзивный дистрибьютор
Philip Martin's в Украине
ООО «Кабин Украина»

Web: philip-martins.com.ua
Тел: +38 044 594 35 70
E-mail: shop@philip-martins.com.ua